Zręcznościowe unnamed

Published on December 25th, 2013 | by enejcz

0

Angry Birds

“Angry Birds” czyli klasyczna już gra zręcznościowa. Podstępne świnie ukradły kolorowym ptaszkom jaja. Nasi uskrzydleni przyjaciele ruszają w pogoń za świnkami oraz jajami. Przyjemna, stosunkowo nieskomplikowana rozgrywka, ubrana w bardzo kolorowe i ciekawe lokacje oraz mile przygrywającą muzyczką w tle. Idealny tytuł na odstresowanie po pracy, szkole lub w wolnej chwili między innymi zajęciami w domu.

W trakcie naszej rozgrywki musimy tak strzelać ptakami aby trafiać w naszych przeciwników lub żeby przewracać platformy na których oni stoją. W trakcie rozgrywki mamy do wyboru parę różnych rodzajów ptaków. Są takie, które „tylko” lecą i są w stanie uderzyć w przeszkodę ale są też takie, które po trafią przebijać drewniane podpory, lub zamieniają się w bomby eksplodujące po kilku sekundach.


„Angry Birds” jest darmowa, ale posiada pewne dodatki ułatwiające rozgrywkę, jednak ich zakup nie jest wymagany a sama gra bez tych dodatków nic nie traci. Dodatkowo w trakcie zabawy z rozgniewanymi ptakami w górnej części ekranu pojawiają się reklamy – ale tylko wtedy, kiedy jest dostęp do internetu :). Tak więc jak chcemy pograć w spokoju to wystarczy na chwilę wyłączyć wi-fi lub transfer danych a nic nie będzie nas rozpraszać.

Grę możemy polecić wszystkim. Gra jest bardzo kolorowa, przyjemna a sama rozgrywka nie zawiera przemocy, dzięki czemu nadaje się również dla zabawy dla najmłodszych graczy. Również starsi gracze spędzą nad tym tytułem wiele godzin po prostu doskonale się bawiąc.

Ekipa darmodroida zdecydowanie poleca “Angry Birds” dla każdego – jeżeli jeszcze nie grałeś/grałaś to koniecznie zainstaluj i zapoznaj się z tym tytułem.

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑